Yaka Kartları

Yaka Kartları

  Yaka Kartları İle Firmanızı Kurumsallaştırın
Firmanızın ciddi, kurumsal, çalışanların prezantabl görünmesi açısından yaka kartları oldukça önem taşımaktadır. Yaka kartlarının şirket içinde ve dışında disiplin ve düzen faktörlerini iyi yönde etkileyeceğine kuşkunuz olmamalıdır. Yaka kartları sayesinde şirket çalışanlarınız birbirlerinin isimlerini öğrenecekler. İsim hafızası çok zayıf olmayanlar ise zaten bildikleri çalışan isimlerini yaka kartları sayesinde asla hafızalarından silmeyecektir. Firmamız yaka kartları üretimine son derece önem verir, birçok kurumsal firmaya yaka kartları sektöründe hizmet sağlamaktadır. 
Yaka kartlarını pvc kaplayarak yapmaktayız. Üretimini sağladığımız yaka kartlarının ebatları standart olmaktadır. Yaka kartı ebadı ise 8,5X5,4 cm?dir. Yaka kartlarının kaliteli olması adına kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Akar Copy Center kaliteli üretime ve kaliteli hizmete oldukça önem göstermektedir. Bizim üzerimizde oluşturacağınız pozitif fikirler sayesinde iyi bir müşteri referansı sağlamış oluruz. Hakkımızda güzel düşüncelere sahip müşteriler edinmek bizler için son derece önemlidir. Güzel ve pozitif düşüncelere sahip müşteriler sayesinde yeni müşteriler edineceğimize kuşkumuz dahi yoktur. Güzel referanslar her zaman yeni müşteriler kazandırır. 
Sevgili müşterilerimiz, işte tüm bu durumlara binaen bizler kaliteli ürünler hazırlamakta ve müşteri portföyümüzü arttırma çabasındayız. Sizde yaka kartı için bizi tercih ediniz. Akar Copy Center sizlere hizmet vermekte büyük gurur yaşayacaktır. Size temin ediyoruz, sizde bizden kaliteli hizmet almanın mutluluğunu tadacaksınız. Hemen bizi arayınız yaka kartlarınızı hazırlayalım. 


Yaka Kart Örnekleri;