T-shirt Baskılar

T-shirt Baskılar

 T-Shirt Baskı

   Seçtiğiniz fotoğrafları sizin isteğinize göre t-shirt'ün önüne veya arkasına baskı yapabilmekteyiz.
T-Shirte baskı günlük yada haftalık değildir.T-shirte yapılan baskı oldukça kalıcı olur.Sizde resimlerinizi t-shirt e bastırarak sevdiklerinize güzel ve kalıcı bir hediye bırakabilirsiniz.
Her Türlü Tshirt e Baskı Yapılabilmektedir.:
Small, Medium, Large, Xlarge 
Kadıköy?de T-Shirt ( Tişört ) Baskı Hizmetleri 

Akar Copy Center uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile her türlü T-Shirt ( Tişört ) baskı işlemlerini itina ile gerçekleştirir. Sevdiğiniz insanların fotoğraflarını tişörtünüz üzerinde taşımak istemez misiniz? Tişörte yapılan baskı oldukça kalıcıdır. Şirketimiz yapılan baskı işleminin kalıcı olabilmesi için son teknolojik cihazları kullanmaktadır. Kuruluşumuz Kadıköy semti ve civarında T-Shirt ( Tişört ) baskı hizmeti vermekte olup, uygun ve cazip fiyat koşullarıyla hizmet sunmaktadır. Verilebilecek en güzel hediyelerden birisi olan baskı tişörtünün kaliteli ve ekonomik olarak uygun olması sizin için tercih sebebi olacaktır. 

Tüm bu durumlara istinaden öncelikli şirket politikamız her zaman en uygun fiyata en kaliteli ürünü sağlayabilmektir. Sizde birbirinden kaliteli müthiş baskılı tişörtlerimizden satın almak istiyorsanız hemen bizi arayınız. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayınız. Tişörtleri her boy ve bedene uygun şekilde hazırlayabiliriz. Small, Medium, Large, Xlarge bedenlerde tişörtlere baskı işlemleri büyük bir titizlik ile gerçekleştirilir. Baskılı tişörtlerimizi uzun süre boyunca kullanabilirsiniz. 

Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, sevgililer günü ve diğer tüm özel günler için harika bir hediye olabilecek baskılı tişört ürünlerimizden tercih edebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Akar Copy Center firmamız köklü ve başarılı geçmişiyle her zaman gerisinde güler yüzlü müşteriler bırakmıştır. Özen ve titizlik ile çalışan firmamızı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. 

T-Shirte Baskı Örneği;