Uv Dijital Baskı

Uv Dijital Baskı

     Aklınıza gelebilecek hemen her türlü ürünün ya bir yerlerde reklamını görmüşsünüzdür ya da bir arkadaşınızı kullanırken görmüşsünüzdür. Reklamı yapılmayan hiçbir ürün tüketiciye ulaşamadığı için size bir kazanç sağlamayacaktır. Bunun bilincinde olan birçok firmada çeşitli reklam yollarına başvurarak tüketicilere kendi ürünlerini sattırma peşindedir. Bizler ise sizlere bu konuda yardım edebilmek için birçok konuda hizmet sunmaktayız. Ürünlerinizi tüketicilere tanıtmanın birçok yolu vardır. Ama en etkili olanı hiç şüphe yok ki tüketicilerin günlük olarak kullandıkları eşyaların üzerine yapılan reklamlardır. İki arkadaşın bir kafede otururken içtikleri kahve fincanının üzerinde reklamınızın olduğunu düşünün veya büyük bir iş merkezinin ön cephesinde sizin ürünlerinizin tanıtıldığı bir reklamın olduğunu hayal edin. Bu hem tüketicilerin dikkatini çekecek hem de sizin prestijinizi artıracaktır. Tüm bu konularda firma olarak size tüm imkânlarımızı sunarak kaliteli bir hizmet sunma peşindeyiz.

              Günlük kullandığınız masadan oturduğunuzu sandalyeye, kahve içtiğiniz fincandan kullandığınız şekere, oturduğunuz duvarından çalıştığınız şirketin camına, otobüs beklediğiniz duraktan bindiğiniz otobüse kadar her yere uygun reklam baskısı yapabilmekteyiz.

              UV Dijital Baskı sayesinde camlara, ahşap yüzeylere, brandalara ve daha birçok yüzeye baskı yapabilmekteyiz. UV dijital baskı titizlik isteyen bir iş olduğu için uzman çalışanlarımızla size bu hizmeti sunuyoruz. Baskı yapılacak olan alan bir cephe ise ekiplerimiz uygulama yapılacak bölgenin fotoğraflarını çekerek bunları sanal ortama aktarmaktadırlar. Sanal ortamda baskı yapılacak reklam gerçeğiyle birebir olacak şekilde tasarlanarak sizlerin onayına sunulmaktadır. Bu sayede yaptıracağınız afişin daha önceden nasıl olacağını görebilir, üzerinde değişiklikler olmasını istediğiniz yerlerde oynama yapabilirsiniz. Bu hem sizin için daha iyi bir baskı oluşmasını sağlamakta hem de bizi müşterilerimiz memnun kaldığı için mutlu etmektedir.

              Ayrıca UV Dijital Baskı makinelerimiz, serigrafi baskı tekniğinden dijital baskı teknolojisine birebir geçmiş, UV lambalarının UV boyalarını kürleme prensibine dayalı olarak çalışmaktadır. UV lambalarının ışığı ile reaksiyona gösteren boya, yüzeye hemen hapsolarak, baskının daha parlak ve canlı gözükmesini sağlamaktadır. Ayrıca UV dijital makinelerimiz hem doğa ile barışık bir şekilde tüm yüzeylere baskı yapabilmektedir.