Karton Sunum Dosya

Karton Sunum Dosya

Gelişen teknoloji ile artık firmalar kendileri için rahat olan koşullara kolaylıkla ulaşabilmektedir. Bunlar hayatın gereklikleri haline almıştır. Çünkü uzun ve teferruatlı işlerle uğraşmak yerine seri bir şekilde işleri halledebilmek çok daha avantajlı olmuştur. Bu sebepten ötürü her konuda pratiklik esas alınmıştır. Firmalar işleri gereği yaptıkları işte pratik olmak zorundadırlar Aradıkları belgelere ve dosyalara hızlı bir şekilde ulaşmaları çalışma süresini kısaltmakla beraber daha fazla üretim yapmalarını sağlar. Bu yüzden bu konuya çok fazla dikkat etmektedirler. Teknolojide her geçen gün insanlara hayatlarını kolaylaştıracak etkenler sunmaktadır. Bu sebepten ötürü firmalarda teknolojinin kendilerine sunduğu yardımları memnuniyetle kullanırlar. Bu teknolojik yardımlar sayesinde de hiç sıkıntı çekmeden sorunlarını halledebilirler.
Cepli dosya baskı teknolojinin özellikle firmalara sağladığı en büyük yardımlardan birisidir. Peki, bu dosya baskı yöntemi nasıl işlemektedir. Yapı itibariyle genel ebat ölçüleri vardır. 22x31 cm boyutunda üretilmiştir. Fakat tabi ki de firmaların kendilerinin karar vereceği ebat ölçülerine göre de tasarlanabilmektedir. Kullanılan malzeme her zaman için kalitelidir. 350 mat veya parlak kuşe kâğıdına baskı yapılır. Gene bu konuda da müşteri dilediği oranda ölçüyü kullanmakta özgürdür. Dilerse farklı kâğıt çeşitlerinin üstüne de bu baskı türünü yapabilmektedirler. Yani kısacası tasarımınızı gene siz kendiniz belirlersiniz. Cepli dosya baskı üreticisi firma da sizin istediğiniz özelliklere göre bir tasarım çıkartır.
Yapı itibariyle cepli dosya baskı sizin önemli belgelerinizi saklayabilecek, fiyat tekliflerinizi içinde bulundurabilecek, yazışmaları saklayabilecek yâda sunumlarınızı koruyabilecek bir yapıdadır. Genel olarak cepler sağ tarafta olmaktadır. Fakat bu gene firmanın talebiyle çift cepte olabilir. Yani tek cep kullanma zorunluluğunuz yoktur. Bu ayarlanabilir bir seçenektir. Fakat yapı itibariyle bu belgeleri içinde saklayabilecek ve aradığınızda çok rahat bulabileceğiniz bu baskı tipi çok işlevlidir. Kendinize göre yerleştireceğiniz belgelerinizi kolay bir arama şeklinde bulmanız mümkündür. Birçok firma önemli belgelerini bu dosya baskısında saklamaktadır. Fiyatları da gayet uygundur. Sizin belirleyeceğiniz ebat ölçüleri ve kâğıt kalitesine göre değişmektedir. Standart ölçülerde alındığında gayet uygun fiyatlara üretilmektedir. Bu sebepten dolayı büyük firmaların neredeyse her bölümünde kullanılmaktadır.

Tanıtım dökümanlarınızı, fiyat tekliflerinizi, yazışmalarınızı, sunumlarınızı veya gönderilerinizi içine koyabileceğiniz sizi temsil eden dosyalarınızın nasıl olmasını isterdiniz.?