Puzzle Baskı

Puzzle Baskı

Puzzle Baskı

   Artık Resimlerinizi puzzle yaptırmak çok kolay.Seçtiğiniz her resim puzzle olarak ortaya çıkabilir.
Sizde resimlerinizi puzzle a bastırarak sevdiklerinize güzel ve kalıcı bir hediye bırakabilirsiniz. 
Puzzle Baskı İle Sevdiklerinizi Neşelendirin!
Sevdiğim kişiye alacağım hediye onu neşelendirsin ve eğlendirsin diyorsanız Puzzle baskı ürünü tam size göre! Sizde bu güzel hediye ile sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Dilerseniz öncelikle bilmeyenler için Puzzle nedir? ne işe yarar? kısaca göz atalım. 
Puzzle Nedir ? 
Puzzle, (Türkçesi yapboz ) parçalara ayrılan resim veya fotoğrafların birleştirilmeye çalışılması amacını güden bir oyuncaktır. Zekâyı geliştirdiğine inanılır. Puzzle?ın zorluğu resmin karmaşıklığına, Puzzle parçalarının boyutlarına, Puzzle?ın toplam boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Bazı puzzlelar çok kolay olabildiği gibi, bazı puzzleların tamamlanması oldukça güçtür. 
Sevdiklerinizin resimlerini ya da bizzat kendi resminizi Puzzle yaptırabilirsiniz. Seçeceğiniz her resme Puzzle hazırlatabilir, sevdiğiniz kişi ve ya kişileri mutlu edebilirsiniz. Puzzle sevdiklerinizi eğlendirmenin ve mutlu etmenin harika bir yoludur. Puzzle üzerine çocuğunuzun, babanızın, annenizin veya her hangi bir sevdiğinizin resmini bastırabilirsiniz. Puzzle tamamen size özel, sizin fotoğrafınızı üzerinde bulunduran harika bir icattır. Bu harika ürüne sahip olmak için bizlere bir telefon uzaklığındasınız. 
Akar Copy Center?ın puzzle boyutları A4, A3, 35 x 50, 50 x 70 şeklindedir. İlettiğimiz tüm boyutlarda puzzlelları itina ile üretebiliriz. Üretim esnasında oldukça kaliteli malzemeler kullanmakta olup sizlere sağ salim teslim edilmesi için gerekli tüm önlemleri alırız. Türkiye kalite standartlarının üzerinde seyreden Akar Copy Center, matbaa ve puzzle işlerini acilen en kaliteli ve en hızlı şekilde gerçekleştirecektir. 


Puzzle Baskı Örneği;